| Kampanja-aika 2.-15.5.2022.
Lue lisää
"It’s beginning to look a lot like Christmas!" Joulunajan etu Helsingin keskustan, Tampereen ja Turun Stockmannien yhteydessä Aimo Parkin pysäköintihalleissa pysäköiville.
Kun ostat yli 40 eurolla Stockmannilla tänä joulun aikana saat 2 tunnin maksuttoman pysäköinnin Helsingin keskustan, Tampereen ja Turun Aimo Parkin pysäköintihalleissa. Edun saat Stockmannin kassalla ostoksen yhteydessä esittämällä parkkilipukkeesi tai käynnissä olevan pysäköinnin Taskuparkki -sovelluksessa ja kanta-asiakaskorttisi MyStockmann- sovelluksesta. Etu vähennetään ostoksesi loppusummasta.
Voit käyttää edun kerran jokaista pysäköintikäyntiä kohden. Etu on voimassa 23.12.2020 saakka.
Muistathan, että Aimo Parkin Taskuparkki -sovelluksella pysäköit helposti ja huolettomasti kaikissa Aimo Parkin halleissa. Kun kerran hyväksyt päälle kameratunnistuksen, pääset aina ajamaan suoraan ulos jonottamatta maksuautomaateille. Pääset lataamaan Taskuparkki- sovelluksen oheisesta linkistä.